Serwis AGD Janowiec Wielkopolski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Janowcu Wielkopolskim

Naprawa AGD Janowiec Wielkopolski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Janowcu Wielkopolskim: ☎ 570273440. W janowieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Janowiec Wielkopolski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Janowca Wielkopolskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Janowiecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Janowcu Wielkopolskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Janowca Wielkopolskiego i okolicy. Janowiecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez janowieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Janowcu Wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z janowieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Janowiec Wielkopolski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!