Serwis AGD Janikowo

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Janikowie

Naprawa AGD Janikowo. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Janikowie: ☎ 570273440. W janikowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Janikowo. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Janikowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Janikowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Janikowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Janikowa i okolicy. Janikowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez janikowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Janikowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z janikowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Janikowo

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!