Serwis AGD Jabłonowo Pomorskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Jabłonowie Pomorskim

Naprawa AGD Jabłonowo Pomorskie. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Jabłonowie Pomorskim: ☎ 570273440. W jabłonowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Jabłonowo Pomorskie. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Jabłonowa Pomorskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Jabłonowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Jabłonowie Pomorskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Jabłonowa Pomorskiego i okolicy. Jabłonowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez jabłonowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Jabłonowie Pomorskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z jabłonowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Jabłonowo Pomorskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!