Serwis AGD Izbica Kujawska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Izbicy Kujawskiej

Naprawa AGD Izbica Kujawska. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Izbicy Kujawskiej: ☎ 570273440. W izbickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Izbica Kujawska. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Izbicy Kujawskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Izbicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Izbicy Kujawskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Izbicy Kujawskiej i okolicy. Izbicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez izbickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Izbicy Kujawskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z izbickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Izbica Kujawska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!