Serwis AGD Ińsko

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Ińsku

Naprawa AGD Ińsko. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Ińsku: ☎ 791579073. W ińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ińsko. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Ińska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Iński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ińsku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ińska i okolicy. Ińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ińsku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ińsko

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!