Serwis AGD Gryfów Śląski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Gryfowie Śląskim

Naprawa AGD Gryfów Śląski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Gryfowie Śląskim: ☎ 570273440. W gryfowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Gryfów Śląski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Gryfowa Śląskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Gryfowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Gryfowie Śląskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Gryfowa Śląskiego i okolicy. Gryfowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez gryfowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Gryfowie Śląskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gryfowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Gryfów Śląski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!