Serwis AGD Grabów nad Prosną

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Grabowie nad Prosną

Naprawa AGD Grabów nad Prosną. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Grabowie nad Prosną: ☎ 570273440. W grabowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Grabów nad Prosną. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Grabowa nad Prosną i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Grabowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Grabowie nad Prosną. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Grabowa nad Prosną i okolicy. Grabowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez grabowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Grabowie nad Prosną. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z grabowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Grabów nad Prosną

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!