Serwis AGD Goniądz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Goniądzu

Naprawa AGD Goniądz. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Goniądzu: ☎ 570273440. W goniądzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Goniądz. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Goniądza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Goniądzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Goniądzu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Goniądza i okolicy. Goniądzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez goniądzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Goniądzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z goniądzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Goniądz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!