Serwis AGD Gąbin

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Gąbinie

Naprawa AGD Gąbin. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Gąbinie: ☎ 570273440. W gąbińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Gąbin. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Gąbina i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Gąbiński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Gąbinie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Gąbina i okolicy. Gąbińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez gąbińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Gąbinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gąbińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Gąbin

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!