Serwis AGD Dziwnów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Dziwnowie

Naprawa AGD Dziwnów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Dziwnowie: ☎ 570273440. W dziwnowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Dziwnów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Dziwnowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Dziwnowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Dziwnowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Dziwnowa i okolicy. Dziwnowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez dziwnowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Dziwnowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dziwnowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Dziwnów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!