Serwis AGD Działoszyce

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Działoszycach

Naprawa AGD Działoszyce. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Działoszycach: ☎ 570273440. W działoszyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Działoszyce. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Działoszyc i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Działoszycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Działoszycach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Działoszyc i okolicy. Działoszycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez działoszyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Działoszycach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działoszyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Działoszyce

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie pińczowskim:
agdswietokrzyskie.pl/pinczowski.html