Serwis AGD Duszniki-Zdrój

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Dusznikach-Zdroju

Naprawa AGD Duszniki-Zdrój. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Dusznikach-Zdroju: ☎ 570273440. W dusznickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Duszniki-Zdrój. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Dusznik-Zdroju i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Dusznicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Dusznikach-Zdroju. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Dusznik-Zdroju i okolicy. Dusznicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez dusznickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Dusznikach-Zdroju. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dusznickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Duszniki-Zdrój

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!