Serwis AGD Drohiczyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Drohiczynie

Naprawa AGD Drohiczyn. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Drohiczynie: ☎ 570273440. W drohiczyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Drohiczyn. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Drohiczyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Drohiczyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Drohiczynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Drohiczyna i okolicy. Drohiczyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez drohiczyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Drohiczynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z drohiczyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Drohiczyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!