Serwis AGD Dobrzyń nad Wisłą

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Dobrzyniu nad Wisłą

Naprawa AGD Dobrzyń nad Wisłą. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Dobrzyniu nad Wisłą: ☎ 570273440. W dobrzyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Dobrzyń nad Wisłą. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Dobrzynia nad Wisłą i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Dobrzyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Dobrzyniu nad Wisłą. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Dobrzynia nad Wisłą i okolicy. Dobrzyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez dobrzyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Dobrzyniu nad Wisłą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dobrzyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Dobrzyń nad Wisłą

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!