Serwis AGD Dobra Szczecińska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Dobrej Szczecińskiej

Naprawa AGD Dobra Szczecińska. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Dobrej Szczecińskiej: ☎ 570273440. W dobrskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Dobra Szczecińska. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Dobrej Szczecińskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Dobrski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Dobrej Szczecińskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Dobrej Szczecińskiej i okolicy. Dobrska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez dobrskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Dobrej Szczecińskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dobrskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Dobra Szczecińska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!