Serwis AGD Dąbrowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Dąbrowicach

Naprawa AGD Dąbrowice. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Dąbrowicach: ☎ 570273440. W dąbrowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Dąbrowice. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Dąbrowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Dąbrowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Dąbrowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Dąbrowic i okolicy. Dąbrowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez dąbrowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Dąbrowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dąbrowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Dąbrowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!