Serwis AGD Dąbie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Dąbiu

Naprawa AGD Dąbie. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Dąbiu: ☎ 570273440. W dąbskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Dąbie. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Dąbia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Dąbski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Dąbiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Dąbia i okolicy. Dąbska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez dąbskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Dąbiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dąbskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Dąbie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!