Serwis AGD Czyżew

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Czyżewie

Naprawa AGD Czyżew. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Czyżewie: ☎ 570273440. W czyżewskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Czyżew. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Czyżewa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Czyżewski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Czyżewie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Czyżewa i okolicy. Czyżewska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez czyżewskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Czyżewie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z czyżewskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Czyżew

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!