Serwis AGD Czarna Woda

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Czarnej Wodzie

Naprawa AGD Czarna Woda. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Czarnej Wodzie: ☎ 570273440. W czarnowodzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Czarna Woda. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Czarnej Wody i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Czarnowodzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Czarnej Wodzie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Czarnej Wody i okolicy. Czarnowodzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez czarnowodzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Czarnej Wodzie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z czarnowodzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Czarna Woda

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!