Serwis AGD Czarna Białostocka

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Czarnej Białostockiej

Naprawa AGD Czarna Białostocka. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Czarnej Białostockiej: ☎ 570273440. W czarniańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Czarna Białostocka. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Czarnej Białostockiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Czarniański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Czarnej Białostockiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Czarnej Białostockiej i okolicy. Czarniańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez czarniańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Czarnej Białostockiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z czarniańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Czarna Białostocka

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!