Serwis AGD Ćmielów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Ćmielowie

Naprawa AGD Ćmielów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Ćmielowie: ☎ 570273440. W ćmielowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ćmielów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Ćmielowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ćmielowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ćmielowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ćmielowa i okolicy. Ćmielowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ćmielowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ćmielowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ćmielowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ćmielów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie ostrowieckim:
agdswietokrzyskie.pl/ostrowiecki.html