Serwis AGD Ciężkowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Ciężkowicach

Naprawa AGD Ciężkowice. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Ciężkowicach: ☎ 570273440. W ciężkowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ciężkowice. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Ciężkowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ciężkowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ciężkowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ciężkowic i okolicy. Ciężkowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ciężkowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ciężkowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ciężkowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ciężkowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!