Serwis AGD Choroszcz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Choroszczy

Naprawa AGD Choroszcz. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Choroszczy: ☎ 570273440. W choroszczańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Choroszcz. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Choroszczy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Choroszczański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Choroszczy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Choroszczy i okolicy. Choroszczańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez choroszczańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Choroszczy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z choroszczańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Choroszcz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!