Serwis AGD Chęciny

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Chęcinach

Naprawa AGD Chęciny. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Chęcinach: ☎ 570273440. W chęcińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Chęciny. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Chęcin i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Chęciński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Chęcinach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Chęcin i okolicy. Chęcińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez chęcińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Chęcinach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z chęcińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Chęciny

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie kieleckim:
agdswietokrzyskie.pl/kielecki.html