Serwis AGD Bytom Odrzański

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Bytomiu Odrzańskim

Naprawa AGD Bytom Odrzański. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Bytomiu Odrzańskim: ☎ 570273440. W bytomskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Bytom Odrzański. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Bytomia Odrzańskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bytomski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bytomiu Odrzańskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bytomia Odrzańskiego i okolicy. Bytomska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bytomskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bytomiu Odrzańskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bytomskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Bytom Odrzański

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!