Serwis AGD Brzeźno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Brzeźnie

Naprawa AGD Brzeźno. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Brzeźnie: ☎ 570273440. W brzezieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Brzeźno. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Brzeźna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Brzezieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Brzeźnie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Brzeźna i okolicy. Brzezieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez brzezieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Brzeźnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z brzezieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Brzeźno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!