Serwis AGD Brześć Kujawski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Brześciu Kujawskim

Naprawa AGD Brześć Kujawski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Brześciu Kujawskim: ☎ 665049891. W brzeskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Brześć Kujawski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Brześcia Kujawskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Brzeski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Brześciu Kujawskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Brześcia Kujawskiego i okolicy. Brzeska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez brzeskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Brześciu Kujawskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z brzeskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Brześć Kujawski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!