Serwis AGD Brańsk

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Brańsku

Naprawa AGD Brańsk. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Brańsku: ☎ 570273440. W brańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Brańsk. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Brańska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Brański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Brańsku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Brańska i okolicy. Brańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez brańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Brańsku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z brańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Brańsk

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!