Serwis AGD Borne Sulinowo

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Bornem Sulinowie

Naprawa AGD Borne Sulinowo. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Bornem Sulinowie: ☎ 570273440. W borniańskosulinowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Borne Sulinowo. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Bornego Sulinowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Borniańskosulinowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bornem Sulinowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bornego Sulinowa i okolicy. Borniańskosulinowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez borniańskosulinowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bornem Sulinowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z borniańskosulinowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Borne Sulinowo

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!