Serwis AGD Borek Wielkopolski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Borku Wielkopolskim

Naprawa AGD Borek Wielkopolski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Borku Wielkopolskim: ☎ 570273440. W boreckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Borek Wielkopolski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Borku Wielkopolskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Borecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Borku Wielkopolskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Borku Wielkopolskiego i okolicy. Borecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez boreckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Borku Wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z boreckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Borek Wielkopolski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!