Serwis AGD Bodzentyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Bodzentynie

Naprawa AGD Bodzentyn. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Bodzentynie: ☎ 570273440. W bodzentyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Bodzentyn. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Bodzentyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bodzentyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bodzentynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bodzentyna i okolicy. Bodzentyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bodzentyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bodzentynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bodzentyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Bodzentyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie kieleckim:
agdswietokrzyskie.pl/kielecki-wschodni.html