Serwis AGD Błażowa

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Błażowej

Naprawa AGD Błażowa. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Błażowej: ☎ 570273440. W błażowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Błażowa. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Błażowej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Błażowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Błażowej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Błażowej i okolicy. Błażowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez błażowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Błażowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z błażowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Błażowa

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!