Serwis AGD Bisztynek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Bisztynku

Naprawa AGD Bisztynek. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Bisztynku: ☎ 575175805. W bisztyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Bisztynek. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Bisztynka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bisztyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bisztynku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bisztynka i okolicy. Bisztyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bisztyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bisztynku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bisztyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Bisztynek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!