Serwis AGD Biały Bór

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Białym Borze

Naprawa AGD Biały Bór. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Białym Borze: ☎ 794206319. W białoborskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Biały Bór. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Białego Boru i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Białoborski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Białym Borze. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Białego Boru i okolicy. Białoborska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez białoborskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Białym Borze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z białoborskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Biały Bór

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!