Serwis AGD Biała Piska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Białej Piskiej

Naprawa AGD Biała Piska. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Białej Piskiej: ☎ 575175805. W bialskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Biała Piska. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Białej Piskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bialski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Białej Piskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Białej Piskiej i okolicy. Bialska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bialskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Białej Piskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bialskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Biała Piska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!