Serwis AGD Bełżyce

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Bełżycach

Naprawa AGD Bełżyce. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Bełżycach: ☎ 570273440. W bełżyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Bełżyce. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Bełżyc i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bełżycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bełżycach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bełżyc i okolicy. Bełżycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bełżyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bełżycach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bełżyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Bełżyce

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!