Serwis AGD Baranów Sandomierski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Baranowie Sandomierskim

Naprawa AGD Baranów Sandomierski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Baranowie Sandomierskim: ☎ 570273440. W baranowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Baranów Sandomierski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Baranowa Sandomierskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Baranowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Baranowie Sandomierskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Baranowa Sandomierskiego i okolicy. Baranowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez baranowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Baranowie Sandomierskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z baranowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Baranów Sandomierski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!