Serwis AGD Stęszew

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Stęszewie

Naprawa AGD Stęszew. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Stęszewie: ☎ 570273440. W stęszewskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Stęszew. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Stęszewa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Stęszewski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Stęszewie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Stęszewa i okolicy. Stęszewska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez stęszewskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Stęszewie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z stęszewskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Stęszew

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!