Serwis AGD Pobiedziska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Pobiedziskach

Naprawa AGD Pobiedziska. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w w Pobiedziskach: ☎ 570273440. W pobiedziskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pobiedziska. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Pobiedzisk i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pobiedziski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pobiedziskach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pobiedzisk i okolicy. Pobiedziska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pobiedziskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pobiedziskach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pobiedziskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pobiedziska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!