Serwis AGD Olsztyn Jurajski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Olsztynie Jurajskim

Naprawa AGD Olsztyn Jurajski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Olsztynie Jurajskim: ☎ 570273440. W olsztyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Olsztyn Jurajski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Olsztyna Jurajskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Olsztyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Olsztynie Jurajskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Olsztyna Jurajskiego i okolicy. Olsztyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez olsztyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Olsztynie Jurajskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z olsztyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Olsztyn Jurajski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!