Serwis AGD Mieścisko

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Mieścisku

Naprawa AGD Mieścisko. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Mieścisku: ☎ 570273440. W mieściskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Mieścisko. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Mieściska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Mieściski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Mieścisku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Mieściska i okolicy. Mieściska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez mieściskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Mieścisku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mieściskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Mieścisko

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!