Serwis AGD Jawornik Polski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Jaworniku Polskim

Naprawa AGD Jawornik Polski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Jaworniku Polskim: ☎ 570273440. W jawornickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Jawornik Polski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Jawornika Polskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Jawornicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Jaworniku Polskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Jawornika Polskiego i okolicy. Jawornicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez jawornickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Jaworniku Polskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z jawornickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Jawornik Polski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!