Serwis AGD Gąsawa

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Gąsawie

Naprawa AGD Gąsawa. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Gąsawie: ☎ 570273440. W gąsawskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Gąsawa. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Gąsawy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Gąsawski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Gąsawie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Gąsawy i okolicy. Gąsawska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez gąsawskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Gąsawie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gąsawskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Gąsawa

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!