Serwis AGD Chełmek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Chełmku

Naprawa AGD Chełmek. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Chełmku: ☎ 695585192. W chełmeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Chełmek. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Chełmka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Chełmecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Chełmku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Chełmka i okolicy. Chełmecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez chełmeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Chełmku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z chełmeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnika, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Chełmek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!