Serwis AGD

Koszalin - serwis i naprawa sprzętu AGD. Naprawy pralek, zmywarek, lodówek i kuchenek w koszalińskim serwisie. W ofercie również naprawy mikserów, odkurzaczy, robotów kuchennych i pozostałego sprzętu AGD. Profesjonalne i fachowe naprawy urządzeń gospodarstwa domowego oraz wymiana części i podzespołów. Dojazdy do klientów - teren Koszalin i powiat koszaliński .

Specjalistyczne przeglądy techniczne i naprawy popularnego sprzętu gospodarstwa domowego w Koszalinie. W ofercie serwisowej między innymi: naprawa programatorów, regeneracja pomp zmywarek, wymiana uszkodzonych podzespołów. Pogwarancyjne naprawy dużych i małych domowych urządzeń elektrycznych na terenie Koszalina i powiatu koszalińskiego. Oryginalne części zamienne (lub sprawdzone zamienniki) do sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach.

Serwis sprzętu AGD

Naprawa i serwis małego AGD: odkurzaczy, blenderów, mikserów, krajalnic, ekspresów do kawy, czajników elektrycznych, suszarek do ubrań, robotów kuchennych, żelazek, tosterów, opiekaczy, robotów sprzątających.

Naprawa AGD w KoszalinieMobilny serwis AGD

Oprócz napraw AGD w samym Koszalinie prowadzimy też serwis mobilny i dojeżdżamy do klientów w następujących miejscowościach i miastach:


Producenci sprzętu AGD

W ofercie serwisowanie i naprawa sprzętu gospodarstwa domowego następujących producentów: